درباره ما

Rate this page
logo-mark-1

ما که هستیم …

درباره کمپانی پارسا رولیک

 

گروه صنعتی پارسا رولیک پرس از سال۱۳۸۰ با هدف فعالیت در زمینه تولید و ساخت سیستم های انتقال مواد و مخازن ( نوارنقاله) به شماره ثبتی۱۱۱۱۱ به عنوان طراح و مجری پروژه های صنعتی تاسیس گردیده است.

گروه صنعتی پارسا رولیک پرس از ابتدا ، خدمت به صنایع کشور را سر لوحه خود قرار داده است و با اغلب صنایع زیربنایی کشور از جمله صنایع فولاد ،‌سیمان ، معادن ،‌خودرو ،‌مواد غذایی و … ارتباط مستقیم داشته و قراردادهایی را در زمینه های فعالیت سازمان منعقد نموده است.

چشم انداز و افق مورد نظر برای گروه صنعتی پارسا رولیک پرس ، حضوری قابل قبول به عنوان یک پیمانکار جهت طراحی ، ساخت و اجرای پروژه ها با تکیه بر ظرفیت ها و منابع داخلی و خارجی سیستم ، با در نظر داشتن بالاترین سطح استاندارد و کیفیت می باشد.

  • ساخت و سازسیستم های حرفه ای و مدرن
  • محیطیمدیریت هدررفت
  • ماشین آلاتانتقال تجهیزات
  • خدمات الکترونیکفروشگاه های عرضه برق
logo-mark-1

سخن مدیریرت :

فعالیت گروه صنعتی پارسا رولیک پرس در زمینه تولید و فروش نوار نقاله و توری سرندی و انواع رولیک و غلطک و پایه رولیک میباشد که علاوه بر کیفیت و راندمان مطلوب دارای تنوع زیادی نیز میباشد که جهت کار در شرایط مختلف طراحی و تولید شده است. از دیگر فعالتهای این موسسه تولید قطعات لاستیکی مربوط به رولیکهای ضربه گیر و برگشتی و روکش کامل رولیکهاست که به صورت گرم انجام می شود. مورد استفاده رولیکهای تولید شده عمدتا در کارخانجات سیمان ،فولاد،معادن،خطوط تولید و مونتا‍ژ می باشد.

مدیریت گروه صنعتی پارسا رولیک پرس ( محمودی )

مهندسین کارشناس

اگر قصد دارید احمق باشید، باید سخت بمانید!

ایده های صنعتی

نادیده گرفتن هشدار باعث می شود که بسیاری از عزاداری

پشتیبانی پروژه

گیاه خود را بهترین، مطمئن تر از همه بقیه

تجهیزات مدرن

زندگی به طور تصادفی شروع نشد. آن را به عنوان یک پایان نگذارید
نصب تمام خط تولید

ما می توانیم شما را در مدرن سازی تسهیلات خود، نصب و تعمیر تجهیزات خود و تعمیر و نگهداری کارخانه های عمومی و پیشگیرانه کمک نماییم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما در زمینه های مختلف نصب، تعمیر و نگهداری و تعمیرات به طور کامل آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته به شما کمک می کنند.

سختی مواجهه و پوشش مقاوم در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه نمی تواند عملیات ناکارآمدی و یا خرابی برنامه ریزی نشده، XTRA گروه صنعتی خدمات فن آوری صنعتی در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فناوری های صنعتی XTRA برای سالها به بهترین وجه به بهترین وجه در زمینه نصب و راه اندازی تجهیزات و تعمیرات اورژانسی کمک کرده است.

ما استخدامتان می کنیم، به صنعت ما بپیوندید

رایگان با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

logo-mark-1

ما متخصص در صنعت هستیم

67 سال تجربه

87%

ساخت و ساز

92%

تعمیر و نگهداری

79%

سیستم های تعمیرات فناوری

98%

پشتیبانی در محل

من فقط اعلامیه عمومی را در این دفتر اعلام کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشندگان سال وجود داشته باشد، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما برای شما رای میدهیم بسیار درخواست مشتری بزرگ، و شما فقط بالا و فراتر رفت!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

من می خواستم از شما و خدمه خود تشکر کنم تا بتوانم این را به سرعت تبدیل کنم. بسیار قدردانی و به همین دلیل است که من همیشه XTRA را برای نیازهایم انتخاب می کنم! خوب انجام شده و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من انتخاب می کنم از XTRA در موتور من استفاده کنم!

نیکلاس کیجشرکت صنعتی

XTRA همیشه چیزی است که ما در قیمت مناسب نیاز داریم. تام کمک خوبی است حتی زمانی که آن چیزی است که سخت است برای پیدا کردن. از دفتر تا تام و یا هر کس دیگری در پشت، همیشه لذت بردن از چیزهایی که می دانید را سفارش می دهید درست زمان است

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاوره تلفنی