درباره ما

گروه صنعتی پارسا رولیک پرس از سال۱۳۸۰ با هدف فعالیت در زمینه تولید و ساخت سیستم های انتقال مواد و مخازن ( نوارنقاله) به شماره ثبتی۱۱۱۱۱ به عنوان طراح و مجری پروژه های صنعتی تاسیس گردیده است.

گروه صنعتی پارسا رولیک پرس از ابتدا ، خدمت به صنایع کشور را سر لوحه خود قرار داده است و با اغلب صنایع زیربنایی کشور از جمله صنایع فولاد ،‌سیمان ، معادن ،‌خودرو ،‌مواد غذایی و … ارتباط مستقیم داشته  و قراردادهایی را در زمینه های فعالیت سازمان منعقد نموده است.

چشم انداز و افق مورد نظر برای گروه صنعتی پارسا رولیک پرس ، حضوری قابل قبول به عنوان یک پیمانکار جهت طراحی ، ساخت و اجرای پروژه ها با تکیه بر ظرفیت ها و منابع داخلی و خارجی سیستم ، با در نظر داشتن بالاترین سطح استاندارد و کیفیت می باشد. 

سخن مدیریرت :

فعالیت گروه صنعتی پارسا رولیک پرس در زمینه تولید و فروش نوار نقاله و توری سرندی و  انواع رولیک و غلطک و پایه رولیک میباشد که علاوه بر کیفیت و راندمان مطلوب دارای تنوع زیادی نیز میباشد که جهت کار در شرایط مختلف طراحی و تولید شده است. از دیگر فعالتهای این موسسه تولید قطعات لاستیکی مربوط به رولیکهای ضربه گیر و برگشتی و روکش کامل رولیکهاست که به صورت گرم انجام می شود. مورد استفاده رولیکهای تولید شده عمدتا در کارخانجات سیمان ،فولاد،معادن،خطوط تولید و مونتا‍ژ می باشد.

مدیریت گروه صنعتی پارسا رولیک پرس ( محمودی )

مشاوره تلفنی