فیدر کانوایر

Rate this post

فیدر نوار نقاله وسیله‌ای است که وظیفه تغذیه و حمل مواد اولیه را در صنایع مختلف بر عهده دارد. حمل مواد موجود خط تولید در مسیر ورودی و خروجی توسط فیدر انجام می‌شود. مصالحی که قرار است از فیدر به خشک‌کن منتقل شوند به وسیله فیدر حمل می‌شوند. این محصول در ابعاد مختلف با توجه به کاربردی که در شرایط مختلف کاری دارد ساخته می‌شود

عملکرد فیدر نقاله بدین صورت است که نوار نقاله پس از فیدر قرار دارد و می‌تواند موادی را که مورد نظر هستند به درایر انتقال بدهد. این دستگاه در سایزهای مختلف با در نظر گرفتن نوع موادی که قرار است جابجا شود در صنایع مختلف ارائه می‌گردد. جابجایی مواد در خط تولید با استفاده از این دستگاه صورت می‌گیرد.

مشخصات فنی فیدر نوار نقاله

مشخصات فنی فیدر نوار نقاله با توجه به شرایط کار و نوع مصالح و موادی که قرار است حمل شوند تعیین می‌گردد. پس از این که خط فیدر نوار نقاله طراحی شد اطلاعات فنی مربوط به محصول تکمیل خواهد شد. برای تهیه و تولید فیدر نوار نقاله از بهترین نوع ورق استفاده می‌شود تا کارایی لازم را ارائه دهد. انواع ورق از نوع ناودانی، نبشی و تیرآهن از جمله موادی هستند که در ساخت و تولید محصول کاربرد دارند. این محصول در عرض 50 تا 120 سانتی‌متر و طول 4 الی 40 سانتی‌متر ارائه می‌شود تا کارایی بهینه در صنایع مختلف داشته باشد.

قیمت فیدر نوار نقاله

قیمت فیدر نوار نقاله با توجه به پارامترهای مختلف مانند جنس ورق کاربردی، ابعاد آن، برند تولید کننده تعیین می‌شود. طراحی خاص و سفارشی سازی محصول از دیگر فاکتورهای تعیین کننده قیمت فروش محصول هستند. برای تولید فیدر نوار نقاله از رولیک تعویضی به اشکال مختلفی استفاده می‌شود که ممکن است از نوع رزروه‌دار و یا چاکدار باشند. انواع رولیک طراحی شده دارای سایز و کیفیت متفاوتی هستند که در نهایت تعیین کننده قیمت نهایی محصول برای فروش به مشتریان است.

بیشتر بخوانید:   خرید نوار نقاله فرودگاهی - استعلام قیمت

فیدر کانوایرراهنمای خرید فیدر کانوایر

فیدر کانوایر در واقع نوار نقاله‌ای است که در ظاهر دارای قیف و هاپر ورودی بوده و برای مواد فله‌ای در قسمت زیرین هاپر نوار نقاله‌ای تعبیه شده است. در نتیجه کانوایر می‌تواند موادی را که در داخل قیف ورودی وارد می‌شوند جمع کند. برای خرید این محصول باید دقت کرد که اگر کانوایر دارای حسگر وزن باشد در حالتی که کانوایر ساکن است می‌تواند وزن موادی را که تجمع پیدا کرده‌اند نمایش دهد. اگر این محصول به سیستم کامپیوتری متصل باشد در نهایت اطلاعات را به صورت دقیق در نموداری نمایش خواهد داد. تهیه گزارش به صورت روزانه و ماهانه حتی به صورت سالانه نیز امکان‌پذیر است.

در خرید فیدر کانوایر باید دقت کرد انواع هاپردار در صنایع مختلف کاربرد دارند. این محصولات برای تغذیه انواع پرکن و میکسر مورد استفاده قرار می‌گیرند. انواع فیدر کانوایر که مواد فله و غلات و علوفه را انتقال می‌دهد و برای مواد شیمیایی و صنایع پتروشیمی ساخته شده است با مشخصات فنی متمایز برای خریداران این محصولات ارائه می‌گردد. این محصول به صورت سفارشی نیز تولید می‌شود تا کارایی مورد نظر مشتریان را ارائه دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی