خرید تسمه نقاله مدولار – استعلام قیمت

نوار نقاله مدولار

Rate this post

تسمه نوار نقاله مدولار یکی از تجهیزات مکانیکی است که کاربرد صنعتی دارد. نوار نقاله مدولار پلاستیکی عنوان دیگری برای محصول است که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده و به صورت استاندارد دارای ابعاد مشخص و مقاومت بالا برای خطوط مواد غذایی و بهداشتی است و برای شرایط مختلف کاری جهت حمل و انتقال مواد خاصی تولید شده است. قیمت تسمه نقاله مدولار با توجه به نوع آن و میزان مقاومت، طراحی ظاهری مانند آج‌ دار بودن و یا انواع ساده به صورت متفاوتی تعیین می‌گردد. این محصول از مونتاژ قطعات کوچک تشکیل شده است.

چنانچه قصد خرید انواع تسمه نقاله مدولار در برندهای معتبر ایرانی و خارجی دارید با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.

تلفن : 02155820339 – 02155870439 – 02155836252

کاربرد تسمه نقاله مدولار در صنایع مختلف

این نوار نقاله برای حمل و نقل قطعات و مواد سبک و سنگین در کارخانه‌های مختلف در خطوط مونتاژ و تولید همین‌طور در قسمت بسته‌بندی و پرداخت کاربرد دارد. این نوع تجهیزات دارای ویژگی‌هایی مانند تحمل وزن و رطوبت، مقاومت در مقابل حرارت و کشش با سرعت متفاوتی تولید شده‌اند تا در فراوری محصولات در شرایط مختلف کاری استفاده شوند. در صنایعی مانند داروسازی، مرکبات، سبزیجات و صنایع غذایی کاربرد این محصول به وضوح مشخص است. در این صنایع تسمه‌ها موجب انتقال افقی کالا شده و محصول را در حین حرکت خشک می‌کنند.

از دیگر مزایای استفاده از تسمه نوار نقاله می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • تغییر سایز و اندازه
  • نظافت آسان
  • مقاوم در برابر هر گونه آسیب از جمله ضربه و رطوبت
بیشتر بخوانید:   خرید نوار نقاله فرودگاهی - استعلام قیمت

خرید نوار نقاله مدولارعملکرد تسمه نقاله مدولار

تسمه کانوایر مدولار در خطوط حمل و نقل به صورت کنترل شده عمل می‌کنند به گونه‌ای که به واسطه درگیر شدن شبکه‌هایی که زیر تسمه یا چرخ دنده‌ها تعبیه شده است از سر خوردن مواد ممانعت خواهد کرد.

جنس تسمه نقاله مدولار از چیست

تسمه نقاله مدولار به طور کامل از نوعی پلاستیک مقاوم تشکیل شده است تا با سایز استاندارد پاسخگوی استفاده در صنایع مختلف باشد. تمام اجزا موجود در این تسمه اعم از همه قطعات کوچک، پیم و قفل همین طور چرخ دنده‌های استفاده شده همه از جنس پلاستیک هستند.

مشخصات فنی تسمه نوار نقاله مدولار

این محصول از نظر حرکت به دو صورت تقسیم شده است که عبارتند از حرکت مستقیم و حرکت چرخشی که به صورت زاویه‌دار با اسپیرال می‌باشد. به طور کلی دارای مدل‌های مختلفی است که به صورت تخت و مشبک وجود دارد. این نوع تجهیزات پروفیل‌های مختلف پله یا تیغه و دیواره دارند که از جنس تسمه‌ها تشکیل شده است و می‌توان آنها را در هر فاصله‌ای که مورد نظر باشد مونتاژ نمود. تسمه نقاله مدولار دارای شکل ظاهری متنوع هستند و امکان نصب انواع متفاوتی از پروفیل بر روی آنها وجود دارد بدین ترتیب سرعت حرکت آنها قابل کنترل است و از مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف مانند آب و بخار آب همین طور در برابر مواد شیمیایی در صنایع گوناگون برخوردارند.

محصولات بیشتر: نوار نقاله پت

راهنمای خرید تسمه نقاله مدولار

با توجه به انواع مختلف از این محصول که با ویژگی‌های مختلفی مانند امکان انتقال مواد با سرعت و حجم متفاوت، مقاومت در برابر حرارت مواد شیمیایی و مواد غذایی با وزن متغیر، امکان حرکت مناسب مواد، نوع حرکتی که دارند با قیمت متفاوتی عرضه می‌شود. خرید این محصولات باید با در نظر گرفتن صنعت مورد نظر و نوع موادی که قرار است جابجا شوند از نوع باکیفیت و مطلوب انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:   خرید نوار نقاله پیاله ای - استعلام قیمت

فروش نوار نقاله مدولاربرای استعلام قیمت و خرید نوار نقاله مدولار با کارشناسان فروش پارسا رولیک تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی